KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11654084
nr 1165 4084
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Blandteknik, Signerad och daterad -44, "I trädgården". Bladets mått: 14x10
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:52:03
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg